Dom

COMI LIGHTING LIMITED profil firmy

profil firmy
COMI Lighting, marka firmy z siedzibą w Hongkongu, która specjalizuje się w projektowaniu i wytwarzaniu zewnętrznego oświetlenia krajobrazowego i oświetleniowego konstrukcji, LED Linear Strip Lights i związanego z nimi systemu oświetleniowego i powiązanych produktów, od kiedy to zostały ustanowione, w tym wszystkie produkty wysokiej klasy, takie jak LED Światła stopniowe, kinkiety, światła pozycyjne LED, oświetlenie ogrodowe LED, oświetlenie podziemne, oświetlenie podwodne, oświetlenie basenowe LED, oświetlenie fontannowe, światła powodziowe LED i podkładki ścienne itp.
Inspirujemy się modnymi wzorami, wykorzystując najnowsze technologie do tworzenia produktów zorientowanych na użytkownika. Dzięki możliwości dostarczenia tysięcy adaptacyjnych opraw i ich szybkiego wysłania, COMI Lighting z łatwością rozwiązuje nawet najbardziej złożone wyzwania oświetleniowe dzięki współczesnej, ale ponadczasowej estetyce.
Najważniejszym komponentem - źródło światła LED do opraw oświetleniowych jest znana na całym świecie marka: OSRAM (Niemcy), CREE / BRIDGELUX (USA), SHARP / CITIZEN / NICHIA (JAPAN), EPISTAR / HARVATEK / EDISON (Tajwan). Co więcej, posiadamy również gotowe i standardowe urządzenia testujące, dotyczące większej ilości informacji / szczegółów dotyczących wyposażenia do testowania, wszystkie produkty przeszły procedurę standardowych testów przed dostawą, a tymczasem nasze produkty są w większości certyfikowane przez CE, LVD, IP, RoHs, cETLus, SAA i C-Tick. Ponadto nasza fabryka przeszła pomyślnie certyfikację ISO9001-2008.
Witamy w firmie oświetleniowej, której pasja do innowacji jest widoczna we wszystkim, co robimy. Twoja przestrzeń jest wyjątkowa, a system COMI Lighting zapewnia narzędzia pozwalające zobaczyć ją w nowym świetle.
Kontrola jakości kontroluje oświetlenie panelu LED
Światła LED liniowe inground
COB LED Landscape Spotlight z okapem przeciwsłonecznym
Wypełnienie klejem do podwodnych świateł LED RGB LED B4XC0418
Osram LED Liniowy pasek świetlny dla IP67 LED Linear inground Light
Test starzenia taśmy LED co najmniej 8 godzin
IES Urządzenie testowe i Test Room / Lab.
Zobacz więcej O nas
nasza firma
COMI LIGHTING LIMITED COMI LIGHTING LIMITED COMI LIGHTING LIMITED COMI LIGHTING LIMITED COMI LIGHTING LIMITED COMI LIGHTING LIMITED COMI LIGHTING LIMITED COMI LIGHTING LIMITED
1 2 3 4 5 6 7 8
Szczegóły firmy

Rynek Główny

Ameryka Północna

Ameryka Południowa

Zachodnia Europa

Wschodnia Europa

Azja Południowo-Wschodnia

Bliski Wschód

Afryka

Oceania

Rodzaj działalności

Producent

Dystrybutor / Hurtownik

Eksporter

marki : OŚWIETLENIE COMI

Ilość pracowników : 80~120

Coroczne wyprzedaże : 9 million-10 million

Rok założenia : 2008

pc Export : 90% - 100%

certyfikaty

Nasze produkty przeszły wiele certyfikatów.

Chiny COMI LIGHTING LIMITED Certyfikaty Chiny COMI LIGHTING LIMITED Certyfikaty